Philip Morris ČR zřejmě letos uvede na český trh e-cigarety IQOS Mesh

Dle vyjádření ředitele vnějších vztahů PMČR Petra Šebeka pro LN se společnost PM Int. (mateřská společnost PMČR) soustředí na rozšíření výrobních kapacit pro možnost zásobování Evropy svými ecigaretami IQOS Mesh s náplněmi VEEV. Je tedy pravděpodobné, že i PMČR již bude v druhé polovině letošního roku nabízet e-cigarety na českém trhu.

IQOS Mesh

Zatímco zahřívání tabáku (přístroje IQOS a tabákové náplně Heets) je jednou z možností ve vývoji alternativ ke kouření cigaret, dalším přístupem je vyrábět aerosol obsahující nikotin bez přímého použití tabáku.

Vaporizér Mesh používá nikotin, který se získává z tabákových listů, je napájen z baterií, a vypařuje kapalný roztok obsahující nikotin a příchutě.

V každé kapsli VEEV je nový ohřívač MESH, který eliminuje nutnost jeho ruční výměny. Spotřebitel aktivuje proces ohřevu stisknutím tlačítka. Když je ohřívač v kontaktu s e-kapalinou v kapsli, ohřívá e-kapalinu za vzniku páry obsahující nikotin.

U tohoto typu výrobcem uzavřených kapslí s garantovanou kvalitou a složením jde o podstatně bezpečnější výrobky než tzv. „otevřené systémy“, kde si uživatelé sami míchají posléze nahřívaný obsah, a když použijí něco pro lidské orgány nevhodné, dochází pak k desítkám úmrtí jako nedávno v USA.

IQOS MESH je také vybaven systémem detekce nízké hladiny kapaliny, který zajišťuje konzistenci a kvalitu generovaných a inhalovaných par.

PMČR prozatím nabízí v ČR bezdýmové produkty IQOS s náplněmi HEETS. Jednalo by se o rozšíření produktové nabídky a zvýšení konkurenčního tlaku na své rivaly, kteří již vlastní e-cigarety na domácím trhu nabízejí.

Zdroje: Kurzy.cz a PMI.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..