Společnost Philip Morris uvádí nový IQOS 3 DUO

Ve snaze inovovat nejvyspělejší výrobky bez kouře pro dospělé kuřáky uvádí společnost Philip Morris ČR a.s. na český trh nejnovější přírůstek do tohoto  portfolia – IQOS 3 DUO, který je vybaven nejrychlejším a nejvýkonnějším nahřívačem v rámci produktové řady IQOS.

Společnost je odhodlána poskytovat nejpokročilejší výrobky v tomto odvětví, které stávajícím dospělým kuřákům pomáhají co nejrychleji přejít na méně škodlivé alternativy klasických cigaret, pokud jinak nepřestanou kouřit. 

Zařízení IQOS 3 DUO, které je vybaveno novými funkcemi, umožňuje ještě snazší přechod z klasických cigaret. Výrobek v kompaktním provedení lze nyní použít dvakrát po sobě bez nutnosti dobíjet nahřívač. Doba nabíjení nahřívače je mnohem kratší než u výrobků IQOS 3 a IQOS 2.4+.

„Nadále investujeme do vědy a technologií s cílem vyvíjet výrobky, které splňují potřeby dospělých kuřáků a které mohou mnohým z nich, kteří by jinak nadále kouřili, pomoci s přechodem na méně rizikovou alternativu,“  říká Andrea Gontkovičová, předsedkyně představenstva a generální ředitelka Philip Morris ČR a.s., pobočky Philip Morris International Inc., která zastřešuje podnikání na trhu v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. 

Nový IQOS 3 DUO si dospělí kuřáci a uživatelé nikotinových výrobků budou moci zakoupit od 4. listopadu 2019 ve standardních prodejních kanálech. 

„Se zařízením IQOS 3 DUO bude díky jeho novým funkcím přechod z klasických cigaret ještě snazší. Nový IQOS 3 DUO vznikl na základě zpětné vazby našich zákazníků, kteří si přáli sofistikovanější výrobek založený na jejich potřebách a odpovídající tomu, jak si vychutnávají tabák,“ říká Andrea Gontkovičová, a vysvětluje: „Od zákazníků víme, že někdy nechtějí čekat, než se jim nahřívač dobije pro druhé použití.“

IQOS 3 DUO Gold

Do vědeckého výzkumu, vývoje a komercializace rostoucího portfolia vyspělých výrobků bez kouře, včetně zařízení IQOS 3 DUO, investovala společnost Philip Morris International (PMI) během deseti let více než 6 miliard dolarů. Na vývoji nejpokročilejšího výrobku využívajícího zahřívaný tabák pracoval tým složený z více než tří stovek předních vědců, inženýrů a odborníků ze společnosti PMI. Zařízení nabízí požitek z tabáku bez kouře i popela a s menším množstvím zápachu a v porovnání s klasickými cigaretami produkuje výrazně méně škodlivých chemikálií. Výrobky IQOS tabák zahřívají, místo aby jej spalovaly, díky čemuž si spotřebitelé mohou vychutnat opravdovou chuť tabáku, a to s o 95 % nižším množstvím škodlivých chemikálií v porovnání s klasickými cigaretami. 

Souhrnné klinické důkazy společnosti PMI naznačují, že úplný přechod na IQOS je méně rizikový pro zdraví než pokračování v kouření cigaret. Je však důležité zdůraznit, že IQOS není bez rizika. Dodává nikotin, který je návykový. Z důkazů rovněž vyplývá, že používání výrobku IQOS neovlivňuje nepříznivě kvalitu vzduchu v místnosti. Většina kuřáků, kteří přejdou na IQOS, zcela přestane kouřit  cigarety, což znamená, že IQOS je v současnosti nejatraktivnější alternativa bez kouře. 

Společnost PMI má za cíl, aby do roku 2025 alespoň 40 milionů kuřáků cigaret jejích značek, kteří by jinak nadále kouřili, přešlo na bezdýmné výrobky, a aby tyto výrobky tvořily alespoň 30 procent z jejího objemu prodeje.

2 komentáře u „Společnost Philip Morris uvádí nový IQOS 3 DUO“

  1. Tak to je super inovace, už se těším že si IQOS Duo koupím

  2. Koupil jsem si včera iqos 3 duo. Je super. Hlavně více dýmu a lepší chuť. A dvě náplně po sobě je také super. Hlavně u raní kávy dvě náplně vykouří a skvěle si je vychutnat. Z díky Franta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..