Philip Morris v Česku představil elektronickou cigaretu IQOS VEEV

Společnost Philip Morris International (PMI) dále pokračuje v naplňování své vize světa bez cigaretového kouře. Ve snaze rozšířit nabídku bezdýmných alternativ, společnost PMI nyní představuje nejnovější přírůstek do svého portfolia produktů se sníženým rizikem – elektronickou cigaretu IQOS VEEV, která právě dnes přichází do České republiky jako na první evropský trh.

„Dnešní uvedení IQOS VEEV na český trh představuje další významný milník na naší cestě k vytvoření budoucnosti bez cigaretového kouře. Rozšiřuje řadu našich produktů, které díky investicím do vědy a výzkumu vyvíjíme tak, abychom dospělým kuřákům, kteří by jinak pokračovali v kouření cigaret, umožnili zvolit méně rizikovou alternativu,“ říká Andrea Gontkovičová, generální ředitelka Philip Morris ČR a.s.

„Našim zákazníkům velmi pečlivě nasloucháme a víme tedy, že jedna varianta bezdýmného produktu nedokáže uspokojit potřeby všech. Jsem proto nesmírně ráda, že právě Česká republika se dnes stává prvním evropským a druhým světovým trhem, na který IQOS VEEV, naše nejpokročilejší řešení v segmentu vapingu a elektronických cigaret, uvádíme. Jsem přesvědčena, že značka IQOS, která si u nás během uplynulých tří let dokázala získat důvěru již stovek tisíc uživatelů, tak nyní dokáže oslovit ještě širší okruh dospělých kuřáků,“ dodává Andrea Gontkovičová.

IQOS VEEV zboku, signalizace nabití

IQOS VEEV byl navržen ve Švýcarsku a je výsledkem mnohaletého vědeckého výzkumu a vývoje. Ve srovnání s produktem na zahřívání tabáku IQOS, funguje na principu odpařování e-kapaliny obsahující nikotin, a to pomocí inteligentní technologie IQOS VEEV MESH.

Původní přístroj IQOS Mesh, dostupný například ve Velké Británii.

Na rozdíl od tradičního systému knotu a cívky, který používají běžné elektronické cigarety, je zahřívač IQOS VEEV MESH v neustálém kontaktu s e-kapalinou v náplni, což uživateli zaručuje konzistentní chuť.

IQOS VEEV Blue Denim – pohled zepředu

Chytré digitální ovladače kontrolují hladinu e-kapaliny a v případě, že příliš klesne, zařízení vypnou. Tato technologie je navržena tak, aby zabránila přehřátí a spálené chuti a zajistila, že zařízení v průměru produkuje o 95 procent méně škodlivých látek ve srovnání s cigaretami. IQOS VEEV tak dospělým kuřákům přináší další vysoce kvalitní bezdýmnou alternativu.

2 komentáře u „Philip Morris v Česku představil elektronickou cigaretu IQOS VEEV“

  1. Prosím koupit IQOS VEEV
    Modré barvy – 1 ks

    Děkuji
    Pravdova

  2. Dobrý den, napište mi na Vás prosím telefon, zavolám Vám a domluvíme se.
    Komentář s Vaším telefonem nebude zveřejněn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..